Вид конкурсу
|
Назва конкурсу
|
Прізвище, ім’я переможця, клас
|
Місце
|
Рівень (етап)
|
Інтелектуальні
|
Конкурс захист науково-дослідних робіт учнів-членів МАН
|
Любченко Крістіна (секція: ветеринарія),
10 клас
|
ІІ
|
Обласний
(ІІ етап)
|
Короп Лілія (секція: журналістика),
10 клас
|
ІІІ
|
Обласний
(ІІ етап)
|
Щекочіхіна Тая (секція: мистецтвознавство), 10 клас
|
Диплом
|
Обласний
(ІІ етап)
|
Ляшко Анатолій (секція: мистецтвознавство),
11 клас
|
Диплом
|
Обласний
(ІІ етап)
|
ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
|
Харченко Анна,
3 клас
|
ІІІ
|
Районний
(ІІ етап)
|
Всеукраїнська предметна олімпіада з математики
|
Максімов Максим,
8 клас
|
ІІ
ІІІ
|
Районний
(ІІ етап)
Обласний
(ІІІ етап)
|
Всеукраїнська предметна олімпіада з української мови
|
Короп Лілія,
10 клас
|
ІІІ
|
Районний
(ІІ етап)
|
Всеукраїнська предметна олімпіада з російської мови
|
Короп Лілія,
10 клас
|
ІІІ
|
Районний
(ІІ етап)
|
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
|
Гавриш Катерина,
3 клас
|
Диплом переможця
|
Регіональний рівень
|
Посипайко Наталія,
5 клас
|
Диплом
І ступеня
|
Регіональний рівень
|
Харсун Лілія,
8 клас
|
Диплом
І ступеня
|
Регіональний рівень
|
Папуша Катерина,
8 клас
|
Диплом
І ступеня
|
Регіональний рівень
|
Міжнародний природничий конкурс «Колосок»
|
Семененко Катерина,
2 клас
|
Золотий сертифікат
|
Всеукраїнсь-кий рівень
|
Гавриш Катерина,
3 клас
|
Золотий сертифікат
|
Всеукраїнсь-кий рівень
|
Брик Ілона,
10 клас
|
Золотий сертифікат
|
Всеукраїнсь-кий рівень
|
Любченко Крістіна,
10 клас
|
Золотий сертифікат
|
Всеукраїнсь-кий рівень
|
Чепурний Владислав,
11 клас
|
Золотий сертифікат
|
Всеукраїнсь-кий рівень
|
Міжнародний природничий конкурс «Кенгуру»
|
Брик Ілона,
10 клас
|
Високий результат
|
Всеукраїнсь-кий рівень
|
Спортивні
|
Змагання з легкоатлетичного кросу
|
Команда
|
11
|
Районний
|
Змагання з легкої атлетики
|
Команда
|
2
|
Районний
|
Брик Ілона,
10 клас
|
4
|
Обласний
|
Ляшко Анатолій, 11 клас
|
12
|
Обласний
|
Змагання з футболу (дівчата)
|
Команда
|
5
|
Районний
|
Змагання з футболу (хлопці)
|
Команда
|
13
|
Районний
|
Змагання з баскетболу (дівчата)
|
Команда
|
7-12
|
Обласний
|
Змагання з баскетболу (хлопці)
|
Команда
|
4
|
Районний
|
Змагання із «Стартів надій»
|
Команда
|
6
|
Районний
|
Художні
|
Конкурс військово-патріотичної пісні
|
Горащенко Андрій
|
І
|
Районний
|
Конкурс військово-патріотичної пісні
|
Горащенко Андрій
|
ІІІ
|
Обласний
|
Огляд-конкурс дитячої художньої творчості «Грайлива веселка»
|
Горащенко Андрій
|
І
|
Районний
|
Огляд-конкурс дитячої художньої творчості «Грайлива веселка»
|
Горащенко Андрій
|
ІІ
|
Обласний
|
Конкурс дитячої творчості
«Я пишаюсь тим, що я українець» в номінації читці-декламатори (авторський вірш)
|
Щекочіхіна Тая,
11 клас
|
ІІІ
|
Районний
|